БПР
30 червня 2023 р. о 10

Гістероскопія

30 червня 2023 р. з 10:00 до 18:00 відбудеться симуляційний тренінг «Гістероскопія».

Група: до 8 осіб.

Місце проведення: Київ, провулок Куренівський, 17.

Ментор: Ліна Сергіївна Ірха, гінеколог-хірург вищої категорії, завідуюча МЦ «Допомога плюс», «Феофанія», сертифікований тренер з естетичної гінекології, тренер та засновник Академії естетичної гінекології, спікер різних профільних конференцій.

Гістероскопія — огляд порожнини матки з допомогою надтонкого оптичного інструменту — гістероскопа, який вводять через піхву, шийку матки. На даний час не виникає сумнівів, що гістероскопія є найбільш інформативним інструментальним методом діагностики станів ендометрія і порожнини матки та визнана золотим стандартом у цій сфері.

На відміну від вишкрібання порожнини матки, гістероскопія дає змогу гінекологу візуально досліджувати матку і виявити причину захворювання.

Які переваги гістероскопії як методу діагностики та лікування?

Малоінвазивність. Оскільки зонд вводиться в організм природними каналами, травматизація внутрішніх органів мінімальна. Розширення шийки матки мінімальне, а відеоконтроль дає змогу уникнути травм, які часто трапляються при кюретируванні.

Точність. Оптичне волокно передає зображення на монітор з більшою точністю, тому лікар-діагност може детально розглянути всі особливості порожнини матки, шийки, а також маткових труб.

Біопсія. Зонд може не тільки передавати зображення, але й брати зразки тканини для гістологічного дослідження. Це особливо важливо у випадку діагностики новоутворень.

Лікування. За допомогою зонду можна не тільки обстежити, а й швидко видаляти доброякісні новоутворення, поліпи, міоми, синехії.

Подробиці і реєстрація — за посиланням.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис»