Нові протоколи з перитонеального діалізу винесено на громадське обговорення
Резюме. Державний експертний центр МОЗ України чекає на пропозиції медичної спільноти
На громадське обговорення винесено проект наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження та впровадження медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги при перитонеальному діалізі (актуально до 16.10.2015 р.).
Документом передбачено затвердити:
- Проект уніфікованого клінічного протоколу вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги «Лікування пацієнтів з хронічної хворобою нирок V ГД* стадії з анемією».
- Проект уніфікованого клінічного протоколу вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги «Лікування пацієнтів з хронічної хворобою нирок V ГД стадії: діагностика стану та корекція порушень фосфорно-кальцієвого обміну».
- Проект уніфікованого клінічного протоколу вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги «Лікування пацієнтів з хронічної хворобою нирок V ГД стадії: профілактика, діагностика та лікування серцево-судинних захворювань».
- Проект уніфікованого клінічного протоколу вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги «Лікування пацієнтів з хронічної хворобою нирок V ГД стадії: проведення інтермітуючого гемодіалізу».
- Проект уніфікованого клінічного протоколу вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги «Лікування пацієнтів з хронічної хворобою нирок V ГД стадії: судинний доступ у хворих, які лікуються методом гемодіалізу».
- Проект уніфікованого клінічного протоколу вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги «Лікування пацієнтів з хронічної хворобою нирок V ГД стадії: діагностика та корекція недостатності харчування».
Нагадаємо, що наприкінці 2012 р. в Україні офіційно започатковано процес стандартизації медичної допомоги, в основу якого покладено створення медико-технологічних документів, що базуються на засадах доказової медицини з урахуванням найкращих світових практик. Виконання вимог медико-технологічних документів обов’язкове для всіх практикуючих лікарів незалежно від закладу, в якому вони працюють, а також фізичних осіб — підприємців.
Ознайомитися із проектами можна за посиланням: http://www.dec.gov.ua/mtd/proekty.html
Пропозиції та зауваження можна надсилати впродовж місяця з дня оприлюднення до Департаменту медичної допомоги Міністерства охорони здоров’я України або в електронному вигляді на E-mail: medstandards@dec.gov.ua
Контактна особа — О.М. Ліщишина
Тел.: (044) 536-13-40
за матеріалами http://www.dec.gov.ua/
Залишити коментар